Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij

 

Contact

Contact

nord capital logo
Nord Capital Sp. z o.o.

Rekowo Górne, Pucka 4 street
84-123 POŁCHOWO, POLSKA
tel.: +48 58 625 75 00
fax: +48 58 625 75 01
e-mail: nc@nordcapital.com.pl

Tax Identification No. (NIP) 958-13-19-327
National Business Registry No. (REGON) 191888394

Share/Paid-up capital 924.300,00 PLN
Company registration number (KRS) 0000047601
Registration authority - District Court Gdańsk

 

 

OFFICE

tel.: +48 58 625 75 00,   fax: +48 58 625 75 01,   nc@nordcapital.com.pl

 


 

SALES DEPARTMENT

Department director:   Sylwia Walczak   +48 58 625 75 02,   swalczak@nordcapital.com.pl


SALES NETWORK

Justyna Jaroszewicz   +48 58 625 75 20,   mob. +48 607 556 699,   jjaroszewicz@nordcapital.com.pl

Emilia Lemke   +48 58 625 75 05,   mob. +48 669 909 205,   elemke@nordcapital.com.pl

Marta Wittstock   mob. +48 601 777 096,   mwittstock@nordcapital.com.pl

Marta Rudzińska-Hildebrandt   +48 58 625 75 18,   mob. +48 603 920 130,   mrudzinska@nordcapital.com.pl

Beata Pietrzak    +48 58 625 75 06,   mob. +48 605 115 465,   bpietrzak@nordcapital.com.pl


WHOLESALE

Anna Żynda   +48 58 625 75 24,   mob. +48 605 205 014,   azynda@nordcapital.com.pl

Izabela Lazarowicz-Beczek   +48 58 625 75 17,   mob. 609 336 699,   ilazarowicz@nordcapital.com.pl

Katarzyna Kofluk   +48 58 625 75 08,   mob. +48 601 505 283,   kkofluk@nordcapital.com.pl

Beata Zalewska   mob. +48 603 855 515,   bzalewska@nordcapital.com.pl

Katarzyna Tuszer   mob. +48 669 909 619,   ktuszer@nordcapital.com.pl

Kaja Mitrosz   +48 58 652 75 03,   mob. +48 693 772 800,   kmitrosz@nordcapital.com.pl


EXPORT

Joanna Kray   +48 58 625 75 37,   jkray@nordcapital.com.pl

 


 

IMPORT DEPARTMENT

Department director:   Joanna Minkiewicz   +48 58 625 75 28,   jminkiewicz@nordcapital.com.pl


Agata Mikołajczak   +48 58 625 75 39,   amikolajczak@nordcapital.com.pl

Agnieszka Żukowska   +48 58 625 75 14,   azukowska@nordcapital.com.pl

Beata Szkoda   +48 58 625 75 14,   bszkoda@nordcapital.com.pl

 


 

MARKETING DEPARTMENT

Dariusz Rzepa   +48 58 625 75 19,   drzepa@nordcapital.com.pl

 


 

LOGISTICS DEPARTMENT

Agnieszka Rambiert   +48 58 625 75 23,   arambiert@nordcapital.com.pl   

Emilia Much   +48 58 625 75 10,   emuch@nordcapital.com.pl    

 


 

PRODUCTION DEPARTMENT

Ewelina Melzer   +48 58 625 75 11,   emelzer@nordcapital.com.pl

 


 

TECHNICAL DEPARTMENT

Piotr Langa   +48 58 625 75 16,   planga@nordcapital.com.pl

 


 

QUALITY CONTROL DIVISION

Justyna Baniel   +48 58 625 75 31,   jbaniel@nordcapital.com.pl

Lidia Jarek   +48 58 625 75 32,   ljarek@nordcapital.com.pl

Natalia Kreft   +48 58 625 75 32,   nkreft@nordcapital.com.pl

Kamila Manista   +48 58 625 75 32,   kmanista@nordcapital.com.pl

 


 
ACCOUNTING DEPARTMENT

tel.: +48 58 625 75 13,   fax: +48 58 625 75 20,   ksiegowosc@nordcapital.com.pl

 


 

CONTACT FORM

 

 

 
FaLang translation system by Faboba