Zamknij

Kariera

Znajdź pracę w firmie Nord Capital

W chwili obecnej prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska pracy:

Specjalista ds. handlowych

Zakres obowiązków:

- Sprzedaż mrożonych ryb i owoców morza,
- utrzymywanie pozytywnych relacji oraz współpraca z dotychczasowymi klientami,
- rozwój rynku tradycyjnego i nowoczesnego  (sieci lokalne, handlowe),
- dbałość o dobry wizerunek firmy,
- praca przy komputerze,
- gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski  minimum 1 raz w miesiącu,
- kontrola zamówień oraz przygotowywanie ofert.

Wymagania:

- Kultura osobista,
- umiejętności analityczne i interpersonalne,
- umiejętności negocjacyjne,
- dyspozycyjność,
- dobra organizacja pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (handel, obsługa klienta),
- komunikatywność i otwartość,
- uczciwość i lojalność,
- mobilizacja do pracy.

Oferujemy:

- Stałe wynagrodzenie oraz premię,
- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00,
- pracę w młodym i dynamicznym zespole,
- miłą atmosferę,
- pracę rozwojową z możliwością podnoszenia kwalifikacji i zarobków.

CV prosimy wysyłać na adres mailowy: azynda@nordcapital.com.pl

FaLang translation system by Faboba