Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij

 

Kontakt

nord capital logo

Nord Capital Sp. z o.o.
Rekowo Górne, ul. Pucka 4
84-123 POŁCHOWO, POLSKA
tel.: +48 58 625 75 00
fax: +48 58 625 75 01
e-mail: nc@nordcapital.com.pl

NIP 958-13-19-327
REGON 191888394

Kapitał zakładowy 924.300,00 zł
Sąd Rejonowy Gdańsk –Północ w Gdańsku,
VIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego
KRS nr 0000047601

 


Formularz kontaktowy




SEKRETARIAT

tel.: +48 58 625 75 00
fax: +48 58 625 75 01
e-mail: nc@nordcapital.com.pl


 

DZIAŁ HANDLOWY



Anna Żynda - Dyrektor Sprzedaży

tel.: +48 58 625 75 24
e-mail: azynda@nordcapital.com.pl



RYNEK HURTOWY



Katarzyna Tuszer - Specjalista ds. Handlowych

tel.: +48 58 625 75 21
kom.: +48 669 90 96 19
e-mail: ktuszer@nordcapital.com.pl

Izabela Lazarowicz-Beczek - Specjalista ds. Handlowych

tel.: +48 58 625 75 17
kom.: +48 609 33 66 99
e-mail: ilazarowicz@nordcapital.com.pl

Katarzyna Kofluk - Specjalista ds. Handlowych

tel.: +48 58 625 75 08
kom.: +48 601 50 52 83
e-mail: kkofluk@nordcapital.com.pl

Beata Zalewska - Specjalista ds. Operacyjnych

tel.: +48 58 625 75 03
kom.: +48 603 85 55 15
e-mail: bzalewska@nordcapital.com.pl



RYNEK SIECIOWY



Justyna Jaroszewicz - Key Account Manager

tel.: +48 58 625 75 20
kom.: +48 607 55 66 99
e-mail: jjaroszewicz@nordcapital.com.pl

Beata Pietrzak - Specjalista ds. Operacyjno-Handlowych

tel.: +48 58 625 75 06
kom.: +48 605 11 54 65
e-mail: bpietrzak@nordcapital.com.pl

Marta Rudzińska-Hildebrandt - Specjalista ds. Operacyjnych

tel.: +48 58 625 75 18
kom. +48 603 92 01 30
e-mail: mrudzinska@nordcapital.com.pl

Emilia Lemke - Specjalista ds. Operacyjno-Handlowych

tel.: +48 58 625 75 05
kom.: +48 669 90 92 05
e-mail: elemke@nordcapital.com.pl

Marta Wittstock - Specjalista ds. Operacyjnych

tel.: +48 58 625 75 05
kom.: +48 601 77 70 96
e-mail: mwittstock@nordcapital.com.pl



EKSPORT


Joanna Kray - International Key Account Manager

tel.: +48 58 625 75 37
e-mail: jkray@nordcapital.com.pl

 


 

DZIAŁ IMPORTU


Joanna Minkiewicz - Dyrektor Działu Importu

tel.: +48 58 625 75 28
e-mail: jminkiewicz@nordcapital.com.pl

Agata Mikołajczak - Kupiec Operacyjny

tel.: +48 58 625 75 39
e-mail: amikolajczak@nordcapital.com.pl

Agnieszka Żukowska - Kupiec Operacyjny

tel.: +48 58 625 75 14
e-mail: azukowska@nordcapital.com.pl

Beata Szkoda - Kupiec Operacyjny

tel.: +48 58 625 75 14
e-mail: bszkoda@nordcapital.com.pl

 


 

DZIAŁ MARKETINGU


Dariusz Rzepa - Specjalista ds. Marketingu / Grafik Komputerowy

tel.: +48 58 625 75 19
e-mail: drzepa@nordcapital.com.pl

 


 

DZIAŁ SPEDYCJI


Agnieszka Rambiert - Kierownik Spedycji

tel.: +48 58 625 75 23
e-mail: arambiert@nordcapital.com.pl   

Emilia Much - Spedytor

tel.:  +48 58 625 75 10
e-mail: emuch@nordcapital.com.pl  

 


 

DZIAŁ PRODUKCJI


Ewelina Melzer - Koordynator ds. Produkcji

tel.: +48 58 625 75 11
e-mail: emelzer@nordcapital.com.pl

 




DZIAŁ KONTROLI JAKOŚCI



Kamila Manista - Kierownik Działu Jakości

e-mail: kmanista@nordcapital.com.pl

Justyna Baniel - Specjalista ds. Kontroli Jakości - Technolog

tel.: +48 58 625 75 31
e-mail: jbaniel@nordcapital.com.pl

Agnieszka Jeziak - Specjalista ds. Kontroli Jakości

tel.: +48 58 625 75 32
e-mail: ajeziak@nordcapital.com.pl





DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI


tel.: +48 58 625 75 13
fax: +48 58 625 75 20
e-mail: ksiegowosc@nordcapital.com.pl

 

 

 
FaLang translation system by Faboba