Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij

 

Kontakt

nord capital logo

Nord Capital Sp. z o.o.
Rekowo Górne, ul. Pucka 4
84-123 POŁCHOWO, POLSKA
tel.: +48 58 625 75 00
fax: +48 58 625 75 01
e-mail: nc@nordcapital.com.pl

NIP 958-13-19-327
REGON 191888394

Kapitał zakładowy 924.300,00 zł
Sąd Rejonowy Gdańsk –Północ w Gdańsku,
VIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego
KRS nr 0000047601

 

 

SEKRETARIAT

tel.: +48 58 625 75 00,   fax: +48 58 625 75 01,   nc@nordcapital.com.pl

 


 

DZIAŁ HANDLOWY

Dyrektor sprzedaży:   Sylwia Walczak   +48 58 625 75 02,   swalczak@nordcapital.com.pl


RYNEK SIECIOWY

Justyna Jaroszewicz   +48 58 625 75 20,   kom. +48 607 556 699,   jjaroszewicz@nordcapital.com.pl

Emilia Lemke   +48 58 625 75 05,   kom. +48 669 909 205,   elemke@nordcapital.com.pl

Marta Wittstock   kom. +48 601 777 096,   mwittstock@nordcapital.com.pl

Marta Rudzińska-Hildebrandt   +48 58 625 75 18,   kom. +48 603 920 130,   mrudzinska@nordcapital.com.pl

Beata Pietrzak    +48 58 625 75 06,   kom. +48 605 115 465,   bpietrzak@nordcapital.com.pl


RYNEK HURTOWY

Anna Żynda   +48 58 625 75 24,   kom. +48 605 205 014,   azynda@nordcapital.com.pl

Izabela Lazarowicz-Beczek   +48 58 625 75 17,   kom. 609 336 699,   ilazarowicz@nordcapital.com.pl

Katarzyna Kofluk   +48 58 625 75 08,   kom. +48 601 505 283,   kkofluk@nordcapital.com.pl

Beata Zalewska   kom. +48 603 855 515,   bzalewska@nordcapital.com.pl

Katarzyna Tuszer   kom. +48 669 909 619,   ktuszer@nordcapital.com.pl

Kaja Mitrosz   +48 58 652 75 03,   kom. +48 693 772 800,   kmitrosz@nordcapital.com.pl


EKSPORT

Joanna Kray   +48 58 625 75 37,   jkray@nordcapital.com.pl

 


 

DZIAŁ IMPORTU

Dyrektor działu:   Joanna Minkiewicz   +48 58 625 75 28,   jminkiewicz@nordcapital.com.pl


Agata Mikołajczak   +48 58 625 75 39,   amikolajczak@nordcapital.com.pl

Agnieszka Żukowska   +48 58 625 75 14,   azukowska@nordcapital.com.pl

Beata Szkoda   +48 58 625 75 14,   bszkoda@nordcapital.com.pl

 


 

DZIAŁ MARKETINGU

Dariusz Rzepa   +48 58 625 75 19,   drzepa@nordcapital.com.pl

 


 

DZIAŁ SPEDYCJI

Agnieszka Rambiert   +48 58 625 75 23,   arambiert@nordcapital.com.pl   

Emilia Much   +48 58 625 75 10,   emuch@nordcapital.com.pl  

 


 

DZIAŁ PRODUKCJI

Ewelina Melzer   +48 58 625 75 11,   emelzer@nordcapital.com.pl

 


 

DZIAŁ TECHNICZNY

Piotr Langa   +48 58 625 75 16,   planga@nordcapital.com.pl

 


 

DZIAŁ KONTROLI JAKOŚCI

Justyna Baniel   +48 58 625 75 31,   jbaniel@nordcapital.com.pl

Lidia Jarek   +48 58 625 75 32,   ljarek@nordcapital.com.pl

Natalia Kreft   +48 58 625 75 32,   nkreft@nordcapital.com.pl

Kamila Manista   +48 58 625 75 32,   kmanista@nordcapital.com.pl

 


 
DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI


tel.: +48 58 625 75 13,   fax: +48 58 625 75 20,   ksiegowosc@nordcapital.com.pl

 


 

Formularz kontaktowy

 

 

 
FaLang translation system by Faboba