W produkcji siła!

Firma Nord Capital została założona w 1996 roku. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją mrożonych ryb i owoców morza, produktów panierowanych oraz dań gotowych. Pod rozpoznawalną i cenioną marką Family Fish firma Nord Capital oferuje wysokiej jakości produkty dostępne niemal we wszystkich sieciach handlowych i hurtowniach w całej Polsce. Firma posiada też markę NC Seafood — dla produktów ekonomicznych, oferowanych w najniższych cenach.

Należymy do grona czołowych przedsiębiorstw z branży ryb mrożonych w Polsce. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji, obecną od 25 lat na polskim rynku. Wieloletni pracownicy cenią ją szczególnie za serdeczną i miłą atmosferę pracy. Nasza kadra zarządzająca wyróżnia się profesjonalizmem i stałym dążeniem do perfekcji.

posiadamy własny park maszynowy
spełniamy międzynarodowe standardy bezpieczeństwa żywności
jesteśmy obecni od 25 lat na polskim rynku

ZOBACZ JAK WYGLĄDA NASZ ZAKŁAD PRODUKCYJNY

Wyroby wysokiej jakości

Od 2007 roku dysponujemy własnym zakładem przetwórstwa rybnego z nowoczesnym parkiem maszynowym. Posiadamy urządzenia do automatycznego zamykania kartoników, cięcia bloków rybnych, linię produkcji dań gotowych oraz maszyny pakujące i naważające.

Wyroby firmy Nord Capital eksportowane są do wielu krajów Europy i świata: Włoch, Hiszpanii, Niderlandów, Irlandii, Litwy, Łotwy, Estonii, Czech, Bułgarii, Grecji, Słowenii, Serbii, Macedonii, Hong-Kongu czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

W 2010 roku dokonana została rozbudowa zakładu o nowoczesną automatyczną mroźnię wysokiego składowania (5000 europalet pojemności).

Wysoka kultura pracy

Nowoczesne inwestycje firmy umożliwiają realizację dużej ilości zamówień krajowych i zagranicznych, dbając o jakość i terminowość dostaw. Nord Capital dysponuje własnym parkiem maszynowym — linią do panierowania, dzięki czemu proces produkcji jest od początku do końca kontrolowany przez firmę.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów oferujemy różne metody pakowania produktów: skinpack, chainpack, worki próżniowe, opakowania próżniowe multivac, kartoniki, opakowania IWP (filety luzem pakowane indywidualnie w folie) oraz produkty pakowane luzem w karton zbiorczy.

Family Fish

Jesteśmy liderem!

Otwartość na potrzeby Klientów i elastyczność w tym zakresie, w połączeniu z własnymi liniami produkcyjnymi i zapleczem transportowym, umożliwiają szybkie wprowadzenie nowych produktów do oferty. Produkty Nord Capital spełniają wymagania międzynarodowego standardu bezpieczeństwa żywności International Food Standard (IFS).