Family Fish

Wysoki standard produktów potwierdzony certyfikatami

Ambicją firmy jest dostarczanie naszym klientom produktów jak najwyższej jakości. Nieustannie dbamy również o wysoki standard produkcji, czego potwierdzeniem są uzyskane przez nas certyfikaty o charakterze międzynarodowym.

Od roku 2008 zakład posiada wdrożony certyfikowany system zarządzania jakością International Food Standard (IFS). W 2010 roku firma została uhonorowana Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej, od roku 2011 wybrane produkty naszej firmy posiadają certyfikat MSC. W trosce o zasoby morskie i jakość surowca firma wprowadza też do oferty produkty z certyfikatem ASC.

IFS jest międzynarodowym standardem służącym do audytowania firm wytwarzających produkty pod markami własnymi sieci handlowych lub wielkich sieci hurtowych. Certyfikat jest nadawany firmom spełniającym wysokie standardy o randze międzynarodowej.

Family Fish

Niebieski certyfikat MSC pojawia się jedynie na produktach z dzikich ryb lub owoców morza, pochodzącym ze zrównoważonych połowów, czyli spełniających rygorystyczne Standardy Zrównoważonego Rybołówstwa MSC, opierające się na najnowszej dostępniej wiedzy naukowej.

Certyfikaty wydawane przez organizację ASC informują o pochodzeniu ryb oraz owoców morza z odpowiedzialnych hodowli - nie mających negatywnego wpływu na środowisko oraz dbających o lokalną społeczność.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to prestiżowe wyróżnienie, które jest nadawane firmom o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności finansowej, spełniającym ściśle określone kryteria.