nord capital

Nord Capital Sp. z o.o.
Rekowo Górne, ul. Pucka 4
84-123 POŁCHOWO, POLSKA

tel.: +48 58 625 75 00
fax: +48 58 625 75 01

NIP 958-13-19-327
REGON 191888394
Kapitał zakładowy 924.300,00 zł
Sąd Rejonowy Gdańsk –Północ w Gdańsku,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS nr 0000047601

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą za pomocą formularza obok!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta obejmuje ponad 200 produktów, dostępnych niemal we wszystkich sieciach handlowych i hurtowniach w Polsce.

    Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz tutaj.

    Pozostałe działy

    Dział handlowy
    Anna Żynda - Dyrektor Sprzedaży Master of Sales Management e-mail: azynda@nordcapital.com.pl
    Rynek hurtowy

    Katarzyna Tuszer - Specjalista ds. Handlowych e-mail: ktuszer@nordcapital.com.pl

    Katarzyna Kofluk - Specjalista ds. Handlowych e-mail: kkofluk@nordcapital.com.pl

    Rynek sieciowy

    Justyna Jaroszewicz - Key Account Manager e-mail: jjaroszewicz@nordcapital.com.pl

    Beata Pietrzak - Key Accounnt Manager Junior e-mail: bpietrzak@nordcapital.com.pl

    Paweł Jaroszewski – Specjalista ds. Handlowych e-mail: pjaroszewski@nordcapital.com.pl

    Beata Lewandowska – Referent ds. Operacyjnych e-mail: blewandowska@nordcapital.com.pl
    Eksport
    Joanna Kray - International Key Account Manager phone.: +48 58 625 75 37 email: jkray@nordcapital.com.pl Emilia Lemke - Specjalista ds. Operacyjno-Handlowych e-mail: elemke@nordcapital.com.pl
    Dział marketingu
    Dariusz Rzepa - Specjalista ds. Marketingu / Grafik Komputerowy e-mail: drzepa@nordcapital.com.pl
    Dział importu
    Dział spedycji
    Dział produkcji

    Ewelina Melzer - Dyrektor Produkcji tel.: +48 58 625 75 11 e-mail: emelzer@nordcapital.com.pl

    Marta Maciszka - Specjalista ds. Operacyjnych tel.: +48 58 625 75 11 e-mail: mmaciszka@nordcapital.com.pl

    Katarzyna Zawadzka - Specjalista ds. Operacyjnych tel.: +48 58 625 75 11 e-mail: kzawadzka@nordcapital.com.pl

    Dział kontroli jakości

    Justyna Baniel - Kierownik Działu Jakości - Technolog tel.:+48 58 625 75 31 e-mail: jbaniel@nordcapital.com.pl

    Alicja Królikowska - Specjalista ds. Kontroli Jakości tel.: +48 58 625 75 31 e-mail: akrolikowska@nordcapital.com.pl