nord capital

Nord Capital Sp. z o.o.
Rekowo Górne, ul. Pucka 4
84-123 POŁCHOWO, POLSKA

tel.: +48 58 625 75 00
fax: +48 58 625 75 01

NIP 958-13-19-327
REGON 191888394
Kapitał zakładowy 924.300,00 zł
Sąd Rejonowy Gdańsk –Północ w Gdańsku,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS nr 0000047601

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą za pomocą formularza obok!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta obejmuje ponad 200 produktów, dostępnych niemal we wszystkich sieciach handlowych i hurtowniach w Polsce.

    Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz tutaj.

    Pozostałe działy

    Anna Żynda - Dyrektor ds. Sprzedaży i Zakupów Master of Sales Management e-mail: azynda@nordcapital.com.pl
    Rynek hurtowy

    Katarzyna Tuszer - Specjalista ds. Handlowych e-mail: ktuszer@nordcapital.com.pl

    Katarzyna Kofluk - Specjalista ds. Handlowych e-mail: kkofluk@nordcapital.com.pl

    Krystyna Pałkowska - Specjalista ds. Handlowych e-mail: kpalkowska@nordcapital.com.pl Beata Lewandowska – Specjalista ds. Operacyjnych e-mail: blewandowska@nordcapital.com.pl
    Rynek sieciowy

    Justyna Jaroszewicz - Key Account Manager e-mail: jjaroszewicz@nordcapital.com.pl

    Beata Pietrzak - Manager ds. Operacyjnych e-mail: bpietrzak@nordcapital.com.pl

    Marta Rudzińska - Manager ds. Operacyjnych e-mail: mrudzinska@nordcapital.com.pl
    Eksport
    Joanna Kray - International Key Account Manager phone.: +48 58 625 75 37 email: jkray@nordcapital.com.pl
    Dział importu

    Agata Lakowska - Kupiec Strategiczny tel.: +48 58 625 75 28 e-mail: alakowska@nordcapital.com.pl

    Joanna Piechowska - Kupiec Strategiczny tel.: +48 58 625 75 39 e-mail: jpiechowska@nordcapital.com.pl

    Marta Wittstock - Kupiec Operacyjny tel.: +48 58 625 75 14 e-mail: mwittstock@nordcapital.com.pl

    Marta Maciszka - Kupiec Strategiczny ds. Opakowań i Dodatków e-mail: mmaciszka@nordcapital.com.pl
    Dział spedycji
    Dział produkcji
    Hanna Kostkowska - Dyrektor Produkcji e-mail: hkostkowska@nordcapital.com.pl

    Ewelina Melzer  tel.: +48 58 625 75 11 e-mail: emelzer@nordcapital.com.pl

    Emilia Lemke - Specjalista ds. Projektów e-mail: elemke@nordcapital.com.pl

    Dział kontroli jakości

    Anna Wartalska - Kierownik Jakości i Technologii e-mail: awartalska@nordcapital.com.pl

    Anna Leszka - Zastępca Kierownika Kontroli Jakości i Technologii e-mail: aleszka@nordcapital.com.pl

    Anna Domańska - Specjalista ds. Kontroli Jakości / Technolog e-mail: adomanska@nordcapital.com.pl
    Dział Marketingu
    Lucyna Hinc - Grafik Komputerowy e-mail: lhinc@nordcapital.com.pl Natalia Cisłowska- Specjalista ds. Marketingu e-mail: ncislowska@nordcapital.com.pl